Peeling ultradźwiękowy to bezbolesna forma głębokiego oczyszczania skóry przy pomocy ultradźwiękowej kawitacji, gwarantująca poprawę kondycji skóry, ujędrnienie i odmłodzenie oraz oczyszczenie porów poprzez eliminację powierzchniowej warstwy zniszczonego naskórka. Peeling ultradźwiękowy jest szczególnie polecany do cery tłustej i trądzikowej.

Peeling ultradźwiękowy zastępuje wiele zabiegów kosmetycznych takich jak peeling mechaniczny, lifting, odżywianie i nawilżanie oraz może być stosowany na twarzy, szyi, ramionach, plecach lub innych częściach ciała. Efekty zabiegu widać wyraźnie już po pierwszej wizycie, po serii kilku zabiegów efekty są pogłębione i utrwalone.

Zabieg jest bezinwazyjny, dlatego z powodzeniem może być wykonywany przy wszystkich typach cery, również na skórze wrażliwej, naczynkowej i alergicznej. Peeling kawitacyjny polega na oczyszczaniu skóry przy pomocy specjalnej głowicy emitującej ultradźwięki, czyli fale dźwiękowe niesłyszalne dla naszych uszu. Pod wpływem wspomnianej fali dochodzi do wyrzucania na powierzchnię skóry zanieczyszczeń zlokalizowanych w ujściach gruczołów łojowych.

Eliminowane jest sebum, martwe komórki naskórka i bakterie sprzyjające rozwojowi niedoskonałości. Skóra po peelingu kawitacyjnym jest dokładnie oczyszczona, znika problem szorstkości i nadmiernej suchości.  Naskórek staje się miękki i delikatny, znikają również drobne przebarwienia i zaskórniki.  Dodatkową zaletą zabiegu jest delikatny mikromasaż, który odżywia i dotlenia cerę. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu możemy wrócić do codziennych obowiązków.

Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem skóry twarzy. Następnie zwilżamy skórę tonikiem i przesuwamy po niej metalową szpatułkę, która przekazuje ultradźwięki. Peeling jest całkowicie bezbolesny. Na koniec tonizujemy skórę i nakładamy odpowiedni krem. Po peelingu kawitacyjnym można wykonać sonoforeze lub zabieg pielęgnacyjny. 

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! W celu osiągnięcia trwałych i głębokich efektów zaleca się serię 5 zabiegów raz w tygodniu, a następnie jeden zabieg w miesiącu w celu utrzymania osiągniętych rezultatów.

Peeling kawitacyjny, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod oczyszczania cery, nie powoduje podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Zabieg trwa 45 min i powinien być wykonany w serii.

Peeling ultradźwiękowy to doskonałe rozwiązanie następujących potrzeb:

- głębokie oczyszczanie skóry,
- zapobieganie i redukcja zmarszczek twarzy,
- tonifikacja/wzmocnienie mięśni twarzy,
- nawilżanie skóry,
- likwidacja trądziku,
- likwidacja przebarwień,
- jonizacja substancji aktywnych,
- stopniowe osłabianie owłosienia,
- nawilżanie,
- ultradźwiękowa higiena ciała,

Przeciwwskazania:

- ciąża
- niewydolność krążenia
- osteoporoza
- nowotwory
- obecności ciał obcych, metalowych ( rozrusznik serca, aparat nazębny )

Zabieg składa się z peelingu kawitacyjnego, ampułki i maski łagodzącej na twarz, szyję i dekolt.

Zabieg trwa ok.60 minut.